Reference

Lucka je asi největší překvapení mého života. Na první pohled malá drzá holka, při bližším setkání se ukázala stará moudrá duše, jejíž rozhled a vhled zdaleka překračuje nejen její vrstevníky, ale i nás o generaci starší. Cením si ji pro její schopnost VIDĚT a SLYŠET to, čeho si jíní nevšímají, třeba nevyslovených strachů a obav.

— Jan František Bím —

Průvodkyně do nitra…: Vidí a cítí co nám jinak proklouzne pod prsty a v šumu dní…Sedět s ní v tichu je posunem do ticha vlastního. Její síla dokáže přetvářet věci tak, že nejsou tím, čím byly před tím. Dokáže rozebrat to, co si myslíme, že se rozebírat nemá, abychom pochopili z čeho se to skládá a vážili si nových tvarů, či možností věcí pro nás hotových.

— Ivo Tříska —

S Luckou se naše cesty hned od počátku prvního setkání křížily, potkávali jsme se i tam, kde jsem to nečekal. Lucka je mladá žena, která má neobyčejný přístup a postoj k životu. Lucka je velký poctivec ve všem co dělá. Když už Lucka něco dělá, tak to dělá celou svojí bytostí, přistupuje k tomu důsledně a zodpovědně. Je velmi citlivá a vnímavá ke všemu dění a dokáže to jasně formulovat.

— Martin Nemrava —

Práce s Lucií mi moc pomohla. Hledám samu sebe a přechodový rituál do dospělosti byl zásadním mezníkem. Pokud máte v rodě ženy, které s Vámi do toho půjdou, vřele doporučuji. Přijde mi, že Lucie to prostě umí s každým. Libí se mi její klid a mír.

— Markéta —